Yeşilova Holding | Şirketlerimiz | Canevi Otelcilik, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
ŞİRKETLERİMİZ
Canevi Otelcilik
2012 yılında Yeşilova Holding’e katılan şirketimiz Canevi Turizm’in Bursa’nın merkezinde bulunan Kent Meydanında otel inşaatı çalışmaları devam etmektedir. Ticari faaliyetine 2015 yılı sonunda başlaması hedeflenen otel için Dünya’nın önde gelen turizm markası “Holiday Inn” ile anlaşılmıştır. 123 odalı otelimiz Bursa’yı ziyaret edecek iş dünyası ve misafirler için konforlu bir seçenek sunacaktır. Şehir merkezine, konferans merkezlerine, tarihi mekânlara, alışveriş ve iş merkezlerine yakın bir konuma sahip olan otelimizde Bursa’yı ziyaret eden misafirlerimizi ağırlayacak olmanın heyecanı içindeyiz.
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)1513.50
USD2.94782.9531
EUR3.21893.2247
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.