“İŞ BİRLİĞİ
& SİNERJİ”

Biz Kimiz?

Taşıdığı üstün nitelikleriyle modern hayatın getirdiği pek çok alanda kullanımıyla, önemi giderek artan alüminyum; otomotivden inşaata, beyaz eşyadan mobilyaya kadar farklı alanlarda kendini kabul ettirmiştir. Taşıdığı özelliklerinden dolayı yüzyılın metali olarak kabul edilen alüminyum Yeşilova Holding şirketlerinin de ilham kaynağıdır.

Can Alüminyum

Sanayi, inşaat ve mobilya sektörünün ihtiyaç duyduğu her türlü alüminyum profil, levha, aksesuar ve kompozit paneli stoğunda bulundurmakta ve satışını yapmaktadır.

Canel Otomotiv

Alüminyumdan üretilen araç çerçeveleri, port bagajlar, bagaj ve havalandırma kapakları, darbe emicileri, sunrooflar başta olmak üzere ticari ve binek araç sektörüne hizmet vermektedir.

Cansan Alüminyum

Tam entegre ve yüksek teknolojili ekstürizyon işletmemiz olan Cansan Alüminyum, hassas toleranslı, özel alaşımlı alüminyum profiller üretmektedir.

Can Metal

Otomotiv sektörüne yüksek basınçlı alüminyum enjeksiyon döküm parçalar üretmektedir.

CMTG Otomotiv

Rus ticari taşıt pazarına otobüs cam çerçeveleri ve bagaj rafları üretmektedir.

Canevi Otelcilik

Holiday Inn City Centre, 120 odasıyla Bursa Kent Meydanı’nda hizmet vermektedir.

Canray Ulaşım

Raylı sistemler başta olmak üzere tren tavanları, bagaj rafları ve dorse kapakları üretmektedir.

Cansan GmbH

Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaleti içerisinde Düsseldorf’ta faaliyet gösteren Cansan Aluminium Profil GmbH başta otomotiv sektörü olmak üzere solar enerji sistemleri, raylı sistemler, makine endüstrisi, inşaat gibi birçok farklı sektör için alüminyum profil sistemleri ve çözümleri sunmaktadır.

Her biri alanında başarıyla ilerleyen şirketlerini Yeşilova Holding çatısı altında toplayan kuruluşumuz, iş birliği ve sinerji parolasıyla gelişimi hedeflemektedir.