Can Metal, Öneride Bulunan Çalışanlarıyla Daha da Güçleniyor

Çalışanlarının işletmede daha aktif olmaları adına ‘Öneri Ödül Töreni’ni hayata geçiren Can Metal, 2019 yılının son çeyreğine ilişkin törenini gerçekleştirdi.

2019 yılının Ekim, Kasım ve Aralık ayına ilişkin ‘Öneri Ödül Töreni’nde söz alan Fabrika Müdürü Ümit Semerci çalışanlarının kurum içinde söz sahibi olmaları adına gerçekleştirdikleri bu organizasyondan oldukça memnun olduklarını dile getirdi. Semerci, 2019 yılında farklı bölümlerden pek çok öneri aldıklarını belirterek; “Bizler, çalışma ortamlarımızın daha da iyileştirilmesi adına neler yapabilirizi hep düşünüyoruz. Bu konuda arkadaşlarımızdan çalıştıkları ortama, fabrikanın işleyişine ve daha birçok konuya ilişkin öneriler geliyor. Açıkçası hangi bölümde olurlarsa olsunlar çalışma arkadaşlarımızın farklı bakış açıları ve önerileri bizleri daha iyisini yapma noktasında güçlendiriyor” ifadelerini kullandı. Önerilerde bulunan çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek sözlerine devam eden Semerci, 2020 yılını Can Metal için iş güvenliği ile ilgili farkındalık ve bilinci arttırma, kişisel, koruyucu, donanım kullanımında her rolde örnek olma, iş kazaları daha olmadan ‘ramak kala’ bildirimlerini çalışanlardan almak adına seferberlik yılı ilan ettiklerini belirtti.  Semerci, ramak kalaya ilişkin farkındalığı artırmak adına fabrika çalışanlarına bildirimlerde de bulundu.

Can Metal’in 2019 yılının son çeyreğine yönelik düzenlediği Öneri Ödül Töreni’nde Berat Yaşar, Aydıner Yıldırım ve Ferhat Kılıçarslan derece girerken, 2019 yılının En İyi Öneri Ödülü’nün sahibi ise Hamide Battal oldu.