Alstom Üst Yönetiminden Canray Ulaşım’a Ziyaret

Demiryolu taşımacılık sektöründe dünyanın önde gelen firmalarından Alstom ile iş birliklerini güçlendirerek üretimine devam eden Canray Ulaşım, Alstom üst yönetimini yeni fabrikasında ağırladı.

Yeşilova Holding’in raylı sistemlerdeki güçlü temsilcisi Canray Ulaşım, çevreci çözümleriyle geleceğin metali olan alüminyumu şekillendirerek dünyanın dört bir yanında adından söz ettirmeye devam ediyor. Taşımacılık sektörünün devi olarak görülen Alstom ile kurulduğu günden bu yana iş birliklerini devam ettiren Canray Ulaşım Genel Müdürü Ramazan Uçar ve Proje ve Kalite Yöneticisi Bahar Erdem; Alstom Metalik & İç Giydirme Satınalma Direktörü Adriana Monin ve Global İç Giydirme Satınalma Müdürü Isabelle FU ile hem tamamlanan yeni fabrika alanını gezdi hem de pandemi döneminde online devam eden periyodik Stratejik Yönetim Gözden Geçirme toplantılarını yüz yüze gerçekleştirme şansı yakaladı.

YENİ HEDEFLER, POTANSİYEL PROJELER MASAYA YATIRILDI

Canray-Alstom iş birliğinin gelecek dönemlerdeki durumu için Holiday Inn Bursa City Centre’da bir araya Alstom ve Canray Ulaşım yetkilileri, yeni hedefleri doğrultusunda potansiyel projeler üzerinde de fikir alışverişi gerçekleştirdi.

CANRAY ULAŞIM’A YENİ YERİNDE ZİYARET

Canray Ulaşım, artan hacmiyle üretim alanını genişleterek 30 bin metrekare üzerine kurulu olan yeni fabrikasında hizmet vermeye başlarken Canray Ulaşım Genel Müdürü Ramazan Uçar ve Proje ve Kalite Yöneticisi Bahar Erdem yeni üretim alanlarını Alstom yetkililerine tanıttı. Canray’ın artan üretim hacmine cevap verecek olan yeni fabrikasıyla hem mevcuttaki projelerini güçlendirdiklerini hem de yeni pazarlardaki ulaşım sistemlerine imzalarını atacaklarını bildiren Uçar, yeni alanlarında hacmini arttırdıkları kaynak, yapıştırma, montaj ve talaşlı imalat operasyonlarının yer aldığını sözlerine ekledi.