Can Metal, Öneride Bulunan Çalışanlarını Ödüllendirdi

İşletmelerde iyileştirme sürecine dikkat çeken çalışmaları gerçekleştiren Can Metal, Temmuz – Ağustos- Eylül önerilerine ilişkin düzenlediği ödül töreni ile katkıda bulunan çalışanlarını ödüllendirdi.

Yenilik ve iyileştirmelerin, sadece yönetimden, araştırma–geliştirme ekibinden veya teknik ekipten gelmemesi gerektiğini belirten Fabrika Müdürü Ümit Semerci “Bu yıl ikinci kez gerçekleştirdiğimiz öneri ödül törenimizde çalışanlarımızın hem kendilerini hem de fabrikamızı geliştirecek projeleri birlikte inceleme şansını yakalıyoruz. 3 aylık periyotlarla önerilerini ileten arkadaşlarımızı motive etmek ve daha fazla öneride bulunmalarına katkıda bulunmak ve farklı fikirleri görerek ufuklarını açmak adına bu buluşmaları gerçekleştiriyoruz. Biliyoruz ki; bir işletmenin kalkınması çalışanları ile birlikte olur. Birbirimize duyduğumuz güven ve paylaşımlarla bunu gerçekleştirdiğimize inanıyoruz” dedi. Semerci; üretim sürecinde çalışan personelin sürekli iş yapış tarzının ve ürünü iyileştirmesinin toplam iyileşmeye çok büyük katkılar yaptığını da ifade etti.

Toplam 70 kişinin katıldığı ödül töreninde 44 kişiye katkılarından dolayı ödülleri Fabrika Müdürü Ümit Semerci tarafından takdim edilirken, tören sonrasında 5S-Görsel Fabrika-7 Büyük İsraf ile ilgili bir eğitim de verildi.

Katkıda bulunanlarda ilk üçe giren isimler ise şöyle;

1.Aydıner Yıldırım

2.Ferhat Kılıçarslan

3.Berat Yaşar