Canray Ulaşım Birinci Yaşını Tüm Çalışanlarıyla Kutladı

2018 yılında Yeşilova Holding’in raylı sistemler alanındaki yatırımıyla hayata geçen Canray Ulaşım ilk yılını birçok başarıya imza atarak tamamladı. Canray’ın birinci kuruluş yıl dönümü tüm çalışanlarının katıldığı bir törenle kutlandı.

Raylı sistemler sektörünün dünyadaki hızlı gelişimini alüminyum bilgisiyle güçlendiren ve sektöre özel çözümler üreten Canray Ulaşım, bir yıl içerisinde birçok başarıya imza atarak ilk yılını tamamladı. Tüm Canray çalışanlarıyla birlikte kutlanan törene Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yalçın Yeşilova, Canray Ulaşım Genel Müdürü Ramazan Uçar, Cansan Alüminyum Genel Müdürü Selim Güney katıldı.

Bir yıl önce yolculuğuna başlayan ve kurulduğu günden bu yana Avrupa, Orta Doğu ve Uzak Doğu gibi pazarlarda varlığını kabul ettiren Canray Ulaşım çalışanlarını tebrik eden Ali İhsan Yeşilova hem yurt içinde hem yurt dışında büyük ses getiren işlere imza attıklarını söyledi. Bu başarıda herkesin çok büyük emeğinin olduğunun altını çizen Yeşilova, özellikle Canray’a olan desteklerinden dolayı Cansan Alüminyum Genel Müdürü Selim Güney’e, yurt dışında ve yurt içinde Canray Ulaşım’ı bir sene içerisinde önemli noktalara taşıyan Canray Ulaşım Genel Müdürü Ramazan Uçar’a teşekkürlerini iletti.

Tüm çalışma arkadaşlarına bu yolda verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Ramazan Uçar, beraber daha nice başarılı işlere imza atacaklarının garantisini vererek yıl dönümü pastalarını çalışanlarıyla beraber kesti.

BURSA’DAN DÜNYAYA CANRAY ULAŞIM

Uluslararası birçok projede yer alan Canray Ulaşım’ın Riyad Metrosunda, şehirler arası akıllı metro platformu Smart Coradia Lint’de, Dubai Metrosunda ve Paris bölgesel trenlerinde imzası var. Türkiye’de ise Milli Tren Projesi kapsamında imzasını atacak.