Yeşilova Holding Bursa İstihdam Buluşmasında

İşverenlerle iş arayanları buluşturan 'Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması 2019'da yerini alan Yeşilova Holding, üç gün süren fuar boyunca birçok kişiyle temas kurarak iş arayanların taleplerini değerlendirdi.

Büyükşehir Belediyesi, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın (BTSO), Kent Konseyi (BKK) ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) iş birliğiyle bu yıl 6'ncısı düzenlenen Türkiye'nin alanında en büyük istihdam buluşması olan Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması, bu yıl da iş arayanlar ile işverenleri bir araya getirdi. 21-22-23 Kasım 2019 tarihlerinde 3 gün süren fuarda Yeşilova Holding standına gelen ilgililere Holding ve şirketleri hakkında bilgi veren İnsan Kaynakları yetkilileri, iş taleplerini değerlendirme fırsatı da buldu.

3 günde 65 bin kişinin ziyaret ettiği Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması’nda birçok iş başvurusu alan Yeşilova Holding, potansiyel çalışma arkadaşlarını fuar sayesinde yakından tanımış oldu. 1100’ü aşkın çalışanıyla 8 farklı lokasyonda üretimini sürdüren Holding, “İş birliği & Sinerji” parolasıyla her geçen gün büyümeye devam ediyor.