Holiday Inn Bursa City Centre’da Aşılanma Süreci Başladı

“Bursa’daki Eviniz” sloganıyla 2017 yılından bu yana misafirlerini ağırlayan Holiday Inn Bursa City Centre pandemi sürecindeki risk çalışmaları kapsamında çalışanlarına yönelik aşı uygulamasını başlattı.

Yeşilova Holding’in turizm alanını başarıyla temsil eden Holiday Inn Bursa City Centre’da çalışanlara yönelik aşılanma süreci başladı. Koronavirüs salgını boyunca hem kendi sağlıklarını hem de misafirlerinin sağlığı için üst düzey önlemler aldıklarını aktaran Operasyon Müdürü Sami Sarpkaya, “Koronavirüs salgınının çıktığı andan itibaren daha dikkatli ve titiz uygulamaları gündemimize aldık. Biliyorsunuz ki, bir süre turizm sektörü kapılarını kapattı, açıldıktan sonra da almış olduğumuz güvenli turizm sertifikasıyla misafirlerimizi ağırlamaya başladık” dedi. Turizm sektörüne yönelik aşılanma sürecinde güvenli turizm sertifikasına sahip olunması gerektiğinin altını çizen Sarpkaya, ‘Bizlerin sağlığı aynı zamanda misafirlerimizin de sağlığı demek, o yüzden misafirlerimizin de güvenli turizm sertifikası olan otellerde konaklamaları bu noktada büyük öneme sahip’ dedi.

TÜM SÜREÇLERİ TİTİZLİKLE TAKİP EDİYORUZ

Aşılanma sürecinin hızlı biçimde başladığını ifade eden Sarpkaya “Turizm sektörü olarak birçok farklı şehir ve ülkeden misafirlerimizi ağırlıyoruz. Aşılanma süreci ile birlikte ekip üyelerimiz kendilerini daha güvende hissediyor. Ayrıca bu süreç konaklamak için bizi tercih eden değerli misafirlerimizin de kendilerini rahat ve güvende hissetmelerini sağladı. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte bizler de hizmet sürecimizi daha hızlı şekilde yürütmeye başladık. Tabi ki maske ve mesafe önlemlerimizi almaya da devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

27.04.2021 Alle Nachrichten