Intermob Fuarı’nda Can Alüminyum’a Büyük İlgi

Yeşilova Holding’in kuruluşuna öncülük eden ve 1975 yılından beri Türkiye’nin en büyük alüminyum tedarikçilerinden biri olan Can Alüminyum, mobilya yan sanayi ve aksesuarlarının yer aldığı Intermob Fuarı’nda bu yıl da ilgi odağı oldu.

Sektörün devlerini ağırlayan Intermob Fuarı iki yıllık aranın ardından ziyaretçileri ile buluşurken Yeşilova Holding’in şirketlerinden olan Can Alüminyum, mobilya sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli alüminyum profilleri ve zengin ürün portföyü ile fuardaki yerini aldı. 09-13 Ekim 2021 tarihleri arasında düzenlenen fuarda yerli ve yabancı birçok ziyaretçiyi standında ağırlayan Can Alüminyum, nitelikli ve zengin ürün portföyünün yanı sıra tasarım gücü ve yenilikçi bakış açısıyla ortaya koyduğu patentli ürünleri ile de fuara damgasını vurdu.

“PAZARDA TAKİP EDEN DEĞİL, TAKİP EDİLEN BİR MARKAYIZ”

Gerek yurt içi gerekse yurt dışından Can Alüminyum standına gelen misafir sayısının son fuara nazaran yüzde 30 artış gösterdiğini söyleyen Can Alüminyum Genel Müdürü İbrahim Aydın, bu başarıyı şu sözlerle açıkladı: “Çalışma prensibimiz, yenilikçi ve güncel ürün portföyümüz ile mobilya ürünlerimizi sergilediğimiz Sistem Mobicci markamızın her geçen gün pazardaki konumunu güçlendirmeye devam ediyoruz. Firmamız açısından sevindirici bir başka konu da iki yılı aşkın bir süredir kendi ürünlerimizi tasarlayarak pazarda takip eden değil, takip edilen olma yolundaki başarılı çabalarımızdır.”

“MÜŞTERİ İLİŞKİLERİMİZİN TEMELİNDE ‘GÜVEN’ VAR”

Genç ve dinamik kadrosu ile ‘güven’ temelinde müşteri ilişkileri yürüttüklerini söyleyen İbrahim Aydın, sözlerine şöyle devam etti: “Mobilya sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli alüminyum profilleri ve zengin ürün portföyünü Türkiye’nin pek çok bölgesinde bulunan bayi ve satış noktaları ile müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Intermob Fuarı sayesinde de ulusal ve uluslararası firmalarla bir araya geldik, sektördeki trendleri incelerken, yeni bağlantılar kurma şansı yakaladık. Bilgi barındıran ürünler, beklenti yükselten hizmetler ve kalıcı üstünlükler vizyonumuz doğrultusunda yaptığımız işi çok seviyor, heyecan, merak ve istekle yolumuza devam ediyoruz.”

26.10.2021 Alle Nachrichten