Yılın Kamyonundaki ‘Ortak Güç’ Ödüllendirildi

Ford’un yılın kamyonu seçilen F-Max modeli, bu başarısını araca parça veren 20 başarılı tedarikçi ile kutladı. Canel Otomotiv’in sunroof ve FUB olmak üzere iki parçayla destek verdiği araç, özellikle uluslararası pazarda büyük ilgi görüyor.

Alüminyumdan ürettiği çözümlerle tam 31 yıldır araçların yükünü hafifleten Canel Otomotiv, Ford F-Max modeline verdiği FUB parçalarıyla F-Max modelini de hafifletti. Modele parça veren tedarikçilerin ödüllendirildiği törene Canel Otomotiv Genel Müdürü Umut Özdeş ve Proje Müdürü Murat Elveren katıldı. Sponsorluğunu Ford Otosan Satınalma Genel Müdür Yardımcısı Güven Özyurt’un yaptığı Paydaşlara Yönelik Anayasa ve Ortak Kültür Oluşturma Görev Takımı “Dinamik Denge” tarafından gerçekleştirilen organizasyon, tanışma kokteyli ile başlayıp sırası ile F-Max aracının tanıtımı, projenin gerçekleşme süreci, tedarikçilere ödül verilmesi, öğle yemeği ve F-Max araç test sürüşü ile tamamlandı. 

Ford'un konfor, güç, verimlilik ve teknoloji ilkeleri çerçevesinde geliştirilen F-Max modeli tasarım, verimlilik ve kullanılabilirlik açısından en iyiyi garanti etmesi için her parçası ve detayı ile özellikli bir model olarak tanımlanıyor. Tedarikçi seçimi konusunda da büyük bir titizlikle çalışılan modelde Canel Otomotiv, sektöründeki tecrübe ve kalitesini ortaya koyarak sunroof ve FUB parçalarıyla modele güç katan tedarikçilerden oldu.

21.03.2019 Alle Nachrichten