Dilek Ağacı Nedir?

Dilek Ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Tüm paydaşlarımız şirketlerimiz hakkında paylaşmak istedikleri mesajlarını bu platform üzerinden Holding yönetimine iletebilirler. Dilek Ağacı’nda paylaşılan dilek, şikayet veya öneriler çalışan ve müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik olarak şirketlerimizin süreçlerinin geliştirilmesinde titizlikle değerlendirilmektedir.

Bu bir;

Hakkında;Kimler 
Kullanabilir

Yeşilova Holding ve Holdinge bağlı bulunan şirketlerimizle ilişki içinde olan müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız Dilek Ağacı'nı kullanabilirler.

Gizlilik

Dilek Ağacı'ndan yapılan paylaşımlarda iletişim bilgilerinin paylaşılması zorunlu değildir. Yapılan paylaşımlar ile ilgili geri dönüş beklentisi olan katılımcılarımızın iletişim bilgilerini paylaşmaları gerekmektedir. İletişim bilgilerini paylaşan katılımcılarımızın paylaştıkları bilgilerin gizliliği Yeşilova Holding güvencesi altındadır.

Değerlendirme

Dilek Ağacı’ndan gelen talepler Yeşilova Holding Yönetimi tarafından aylık olarak değerlendirilir ve değerlendirme sonuçları geri dönüşler ile bildirilir.

Kimler <br>Kullanabilir?