Başkan Dündar'dan Canel Otomotiv'e Ziyaret

Yerel seçimler öncesinde ziyaretlerini gerçekleştiren Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Canel Otomotiv’i ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova eşliğinde üretimi gezdi.

Yerel seçimlerde Osmangazi’den tekrar aday gösterilen Mustafa Dündar, Canel Otomotiv’i ziyaret etti. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar; Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova, Yönetim Kurulu Üyeleri Yalçın Yeşilova ve Yasemin Yeşilova, Canel Otomotiv Genel Müdürü Umut Özdeş eşliğinde üretimi gezdi ve çalışanlarla öğle yemeğini yedi.

Ali İhsan Yeşilova’nın Anlatımıyla Canel Turu

Ali İhsan Yeşilova’nın anlatımıyla fabrika hakkında detaylı bilgiye sahip olan Dündar, Bursa sanayisine katkıda bulunan her çalışmanın çok değerli olduğunu söyleyerek 44 yıldır Bursa sanayisine hizmet veren Canel Otomotiv’e ve tüm çalışanlarına teşekkür etti. Birlik ve beraberliğin de önemine dikkat çeken Dündar, Türkiye’nin birliği ve beraberliğine zarar gelmemesi için çalıştıklarını söyledi.

Bursa sanayisinin ve otomotiv sektörünün gelişmesi adına çalışmalar yürüttüklerini belirten Ali İhsan Yeşilova bu çalışmaların her geçen gün geliştiğini belirterek Başkan Dündar’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

19.02.2019 All News