Can Alüminyum İMSİAD Üyeleri'ni Ağırladı

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin bilgi ve tecrübe paylaşımı amaçlı ziyaretlerinin ikincisi Can Alüminyum ev sahipliğinde Yeşilova Holding şirketlerinden Cansan Alüminyum’da gerçekleşti. Can Alüminyum Genel Müdürü ve İMSİAD Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Aydın ve Cansan Alüminyum Genel Müdürü Selim Güney konukseverliğinde gerçekleştirilen ziyarette Cansan Alüminyum üretim tesislerinin kapasitesi, gelecek hedefleri ve müşterilerine sunduğu avantajlar konuşuldu.

İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Andıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri'nin katılım gösterdiği ziyarette konuşan Can Alüminyum Genel Müdürü İbrahim Aydın, ''İşlerimizi geliştirmek ve sektörün ortak sorunlarına çözüm bulma konusunda birlik beraberlik parolasıyla hareket eden İMSİAD’ın değerli üyelerini Cansan Alüminyum’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

1990 yılında üretime geçen Cansan Alüminyum bugün 100.000 metre kare alan üzerinde, yüksek teknolojili modern fabrikasıyla yılda 24.000 ton üretim yapan bir işletme ama daha da önemlisi alüminyum ve alaşımları üzerine uzmanlığını Yeşilova Holding Ar-Ge desteğiyle güçlendiren yenilikleri takip eden değil yenilikleri yapan bir işletme olma özelliği de taşıyor. İşlerinizi geliştirme noktasında alüminyumdan üretilen endüstriyel çözümlerle biz her zaman yanınızdayız.'' dedi. 

Ziyarette konuşan İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Andıç, ''İMSİAD olarak öncelikli hedeflerimizden bir tanesi; yaşadığımız, ticaret yaptığımız şehir olan Bursa’nın güçlü konumunu sürdürmesi için iş dayanışmasını artırarak ihtiyaç duyduğumuz tüm malzemelerin tedariğini öncelikli olarak Bursa’dan çözmektir. O yüzden de bu konuya vesile olan sanayici-müteahhit buluşmalarına çok önem verdiğimizi bir defa daha bildirmek istiyorum.'' dedi.

04.09.2018 All News