Can Metal 2019’a 100 Personelle Giriyor

Can Metal kapasitesini artırarak yeni yılı 100 kişiye ulaşan ekibiyle karşılayacak. Bu başarıyı kutlamak için bir araya gelen ekip, aynı zamanda son iki çeyrek dönemin önerilerini de ödüllendirdi.

 

Toplantıda konuşan Can Metal Fabrika Müdürü Ümit Semerci 2018 yılında kapasitelerini %70 oranında artırdıklarının altını çizerken Can Metal’de sadece enjeksiyon operasyonundaki kapasiteyi artırmakla kalmayarak talaşlı imalat operasyonlarındaki kapasitelerini de CNC makine yatırımları ile desteklediklerini söyledi. Sağlıklı büyümenin ancak yetkinliği yüksek personelle olabileceğini vurgulayan Semerci, 100. çalışma arkadaşlarının katılmasıyla birlikte değişimi, yeniliği ve motivasyonu en üst düzeye çektiklerini ifade ederek “Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Birlikte hayal ettik, birlikte çalıştık, bugün birlikte kutluyoruz” dedi.

 

OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜ HAFİFLETEN YATIRIM

Can Metal Genel Müdürü Selim Güney ise toplantıda şunları söyledi: “Özellikle vakum ile enjeksiyon metodu için yapılan yatırımla ürettiğimiz parçalardaki kalite artışı bir yana, teknolojik olarak tüm güncel imkanların bulunduğu insansız hücrelerin çalışmasına olanak tanıyan bir tesis olması sektörümüz için önemli bir anlam taşıyor. Yine ağırlık azaltma çalışmalarında dizayn yetkinliklerimizi kullanarak otomotiv sektörüne ciddi bir katkı sağlıyoruz.”

28.12.2018 All News