Canray Ulaşım Eurasia Rail Fuarı’nda

2018 yılında Yeşilova Holding’in raylı sistemler alanındaki yatırımıyla hayata geçen Canray Ulaşım, sektörün nabzını tutan Eurasia Rail Turkey fuarında ürünlerini sergiledi.

 Raylı sistemler sektörünün dünyadaki hızlı gelişimini alüminyum bilgisiyle güçlendiren ve sektöre özel çözümler üreten Canray Ulaşım, modüler iç araç tavanları, yolcu bagaj rafları, yan duvarlar& paneller, servis kapakları ile onlara entegre olan yolcu bilgilendirme ekranları ve çerçeveleri ile fuarda yerini aldı. Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yalçın Yeşilova, Canray Ulaşım Genel Müdürü Ramazan Uçar ve Canray Ulaşım Proje-Kalite Yöneticisi Bahar Güler ve Melike Yağcı’nın ziyaretçileri ağırladığı stant katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Yeşilova Holding bünyesinde faaliyet gösteren Canel Otomotiv ve Cansan Alüminyum yöneticileri de Canray Ulaşım’ı fuarda yalnız bırakmadı.

CANRAY ULAŞIM DİKKAT ÇEKTİ

Canray Ulaşım Genel Müdürü Ramazan Uçar, ‘Raylı sistemler sektörü temsilcilerinin Türkiye’de böylesi dolu bir organizasyonla bir araya gelmesi bizler için de gurur verici. Türkiye pazarı bu kadar büyürken ve yerli-milli kavramına verilen önem en üst düzeydeyken, biz de Canray Ulaşım olarak buna önemli bir katkı sağlamayı hedefliyoruz. Türkiye’de faaliyet gösterecek araçların parçalarını yapıyor olmak öncelikli hedeflerimizden biri. Bu konuda çalışmalarımızı yoğunlaştırdık ve görüşmelerimiz devam ediyor.’ Dedi. Avrupa, Ortadoğu ve Uzakdoğu pazarında 9 adet büyük ihale alımını da kısa sürede gerçekleştirdiklerini belirten Ramazan Uçar, ‘2018 yılında 2500 vagonun üzerinde sözleşmeyi hayata geçirdik. 2019 için sektör olarak verimli bir yıl bizi bekliyor.’ dedi.

Hem Avrupa hem de Asya’nın alanında tek fuarı olan demiryolu ve raylı sistemler fuarına 200’den fazla katılımcı firma ile 25 farklı ülke katılım sağladı. 50'den fazla konuk konuşmacının yer aldığı 20 iş odaklı oturum ile İş Programı, demiryolu gelişimini etkileyen tüm ana konuları kapsayarak, kıdemli karar vericileri, departman yöneticilerini ve vagon stok teknolojisi uzmanlarını bir araya getirdi.

11.04.2019 All News