Cansan Alüminyum Düsseldorf'tan Yeni İş Bağlantıları İle Döndü

Bursa’dan dünyaya alüminyum profil üretiminin önde gelen şirketlerinden olan Cansan Alüminyum, Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen ve 40 ülkeden 1000'den fazla katılımcıyı buluşturan Aluminium 2018 fuarında bu yıl da yerini aldı.
 
Almanya’nın ev sahipliğinde gerçekleşen ve sektördeki en son yeniliklerin, teknolojilerin ve uygulamaların takip edildiği Aluminium Düsseldorf Uluslararası Alüminyum Sanayi ve Teknolojileri Fuarı’nda Cansan Alüminyum otomotiv sektörüne yönelik yüksek teknoloji ve üst düzey mekanik özellikler gerektiren ve aynı zamanda araçlarda güvenlik parçaları olarak kullanılan ürünleri ile dikkat çekti.
9-11 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen fuara Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yalçın Yeşilova, Yönetim Kurulu Üyeleri Nezihe Yeşilova, Yasemin Yeşilova ile Cansan Genel Müdürü Selim Güney ve yurt dışı satış ekibi katıldı.

OTOMOTİVE HAFİFLETEN ÖNERİLER

Aluminium 2018 Dusseldorf Fuarı’nda otomotiv sektörünü hafifleten ürünlerini ziyaretçilerle paylaşan Cansan Alüminyum hedef müşteri gruplarıyla bir araya gelme fırsatı yakaladı. Fuarı değerlendiren Cansan Alüminyum Genel Müdürü Selim Güney: ‘Sektörümüz ve bu sektöre hizmet eden yan sanayi kuruluşların bir araya geldiği, alüminyum konusundaki en büyük organizasyonlardan birisi olan Aluminium 2018, bu yıl da şirketimiz açısından çok verimli geçti. Cansan Alüminyum yaklaşık %60 ihracat oranı ile tüm Avrupa’ya ürünlerini ulaştırmakta. Fuar süresince müşterilerimiz ile bir kez daha görüşme ve değerlendirme yapma fırsatı yakalamış olduk. Diğer taraftan potansiyel birçok müşteri ile de hem görüşme yapma hem de özellikle otomotiv sektörü için ön plana çıkan ürünlerimiz ile ilgili bilgi verme şansı bulduk. Bu anlamda fuar Cansan açısından oldukça verimli geçti diyebilirim. Otomotiv sektöründe önümüzdeki yıllar elektrikli araçların üretileceği yıllar olacak. Cansan olarak biz de bu trendi yakından takip ediyor ve bu araçlara yönelik ürünlerimiz ile geleceğe hazırlanıyoruz. Bu anlamda battery case olarak adlandırılan akü taşıyıcı sistemler ve crash beam olarak adlandırılan çarpışma anında darbe sönümleyici olan parçalarımız fuar süresince katılımcılardan yoğun ilgi gördü.’ dedi.
26.10.2018 All News