Cansan Alüminyum Yükselişe Geçti

Yeşilova Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve alüminyumda fark yaratan çözümler sunan Cansan Alüminyum, İSO İkinci 500 listesinde yükselişe geçti.

Otomotiv sektörü başta olmak üzere solar enerji sistemleri, raylı sistemler, makine endüstrisi, inşaat gibi birçok farklı sektör için alüminyum profil sistemleri ve çözümleri üreten Cansan Alüminyum, başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO), sanayi kuruluşlarının 2019 yılı verileri üzerinden yaptığı “İSO Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu- 2019” araştırmasının sonuçlarında Cansan Alüminyum, 216. sırada yer alarak sektördeki başarısını bir kez daha ortaya koydu.

Bu Gurur Hepimizin!

Cansan Alüminyum Genel Müdürü Selim Güney, Türkiye’nin en başarılı sanayi kuruluşları arasında yer almaktan dolayı büyük gurur ve mutluluk duyduklarını belirterek “İSO’nun Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları listesinde ilk 1000’de 716. sıraya yükseldik. Bir önceki yıllara baktığımızda yüksek ürün kalitemiz ve profesyonel ekibimizin de katkılarıyla yukarı yönlü yükselişimizi aksatmadan sürdürüyoruz” dedi. Güney, ekip arkadaşlarının büyük bir özveriyle çalıştığını da sözlerine ekleyerek “Bu sene tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi ile birlikte yeni bir sürecin içerisine girdik. Bu süreci başarılı şekilde yürütmek adına elimizden gelenin fazlasını yaptığımızı belirtmek isterim. Büyük özverilerin ve titiz çalışmaların üretimimize de tabi ki olumlu yönde etkileri oluyor. Hepimiz zor bir sene geçiriyoruz, aldığımız bu başarılar sayesinde kendimizi motive ediyoruz” açıklamalarında bulundu. Başarılarını yenileriyle taçlandırmayı hedeflediklerini de sözlerine ekleyen Güney, bu işin bir takım çalışması olduğunu ve Cansan Alüminyum bünyesinde herkesin bu başarıda emeği olduğunu ifade ederek “İnanıyorum ki bir sonraki sene başarılarımıza yenilerini ekleyerek üretimimizi tüm hızımızla sürdüreceğiz. Bu başarılarda imzası olan tüm çalışma arkadaşlarıma, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize katkıları için teşekkür ediyorum” dedi.

17.08.2020 All News