Cansan ve Can Metal'e Üst Düzey Ziyaret

2018 yılını gelişim ve değişim önceliğiyle şekillendiren ve 2019’da da yatırımlarına devam eden Cansan Alüminyum ve Can Metal, geçtiğimiz günlerde üst düzey misafirlerini ağırladı.

Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova ve Cansan Alüminyum, Can Metal Genel Müdürü Selim Güney’in ev sahipliğinde, Tofaş Satınalma Direktörü Yüksel Öztürk ve Martur CEO’su Müfit Karademirler ağırlandı. Cansan Alüminyum ve Can Metal’in üretim tesislerini gezen ve yatırımlar hakkında bilgi alan Yüksek Öztürk ve Müfit Karademirler Can Metal’de gerçekleşen %80’lik büyümenin Türk sanayisi ve üretimi için çok anlamlı olduğunu belirttiler.

GELECEĞİ BİRLİKTE ŞEKİLLENDİRECEĞİZ

Otomotiv sanayisinin geleceğinin şirketlerin gelişimlerindeki, iş birliklerindeki artışla olabileceğini vurgulayan Güney, ‘Hem otomotiv sanayisinin bugün geldiği noktayı hem de deneyimlerimizi, beklentileri birlikte değerlendirir ve gelişime birlikte ilerlersek Türk sanayisinin gücünün önünde hiç kimsenin duramayacağına inanıyorum. Tofaş ve Martur’un değerli yöneticileri de bu anlamda bizlerle hemfikir. Gelişmek istiyorsak hep birlikte hareket edecek, gücümüzü artıracağız’ dedi.

Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ‘Bu anlamlı ziyaret vesilesi ile bizlerle değerli fikirlerini paylaşan Yüksel Öztürk ve Müfit Karademirler’e teşekkür ediyoruz.’ Dedi.

08.04.2019 All News