Devrilen Lobutlar, Kazanan Dostluk Oldu

Her yıl düzenlenerek artık geleneksel hale gelen Yeşilova Holding bowling turnuvası bu yıl da yoğun bir katılımla gerçekleşti. Canel Otomotiv, Cansan Alüminyum, Can Alüminyum, Canray Ulaşım, Can Metal, Holiday Inn Bursa City Centre ve Holding çalışanlarının yarıştığı turnuva hareketli şarkıların eşliğinde renkli görüntülere sahne oldu.

Yoğun talep üzerine 23 – 24 – 25 Ocak tarihlerinde üç güne bölünerek gerçekleştirilen turnuvaya toplamda 450 Yeşilova Holding çalışanı katıldı. Her gün ilk üç belirlenerek ödül teslim töreni yapıldı ve her günün en skorer kadın ve erkeği de turnuvada ödüllendirildi.

23 Ocak’ta oynayan Cansan Alüminyum ekibinden günün kazanı “Tashih Takımı” olurken, ikinciliği “Yaşlı Kurtlar”, üçüncülüğü ise “Muhteşem Beşli” kazandı. Günün en skorer kadını Arzu Barut olurken en skorer erkek ise Hüseyin Şengül oldu.

24 Ocak Perşembe günü yarışan Canel Otomotiv ekibinden günün birincisi “Kral Bakımcılar” olurken, “Şenler Takımı” ikinci, “Strong Team” ise üçüncülük kupasını kaldıran takım oldu. En skorer kadın Cansel Karaduman, en skorer erkek ise Serdar Kutup oldu.

Turnuvanın son gününde yarışan Can Alüminyum, Canray Ulaşım, Can Metal, Holiday Inn Bursa City Centre ve Holding takımlarından birinciliği geçen yılın da şampiyonu olan Can Metal “Dream Team” takımı kazandı. Canray Ulaşım’dan “Depocular” takımı ikinciliği alırken, Can Alüminyum’dan “Bam Bam” takımı üçüncü oldu. Günün en skorer kadını Can Alüminyum’dan Dilek Kızılay, en skorer erkek ise Can Metal’den Burak Baltacı oldu.

Yarışmak bahane, birlikte eğlenmek şahane parolasıyla gerçekleştirdiğimiz etkinliğimize katılımınızdan dolayı teşekkür ederiz. 

30.01.2019 All News