Can Alüminyum Intermob Fuarı'nda

Mobilya Yan Sanayi ve Aksesuarlarının yer aldığı INTERMOB fuarı sektörün devlerini ağırladı. Yeşilova Holding’in şirketlerinden olan Can Alüminyum mobilya sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli alüminyum profilleri ve zengin ürün portföyü ile fuardaki yerini aldı.

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri alanlarında trendlerin belirlendiği, mobilya yan sanayi ve aksesuarları sektörlerinin öncü firmalarının en yeni ürün ve hizmetlerini görücüye çıkardığı, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturan İntermob Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı 12 – 16 Ekim tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

YEŞİLOVA: “44 YILDIR SEKTÖRE ÖNCÜLÜK EDİYORUZ”

Yeşilova Holding’in kuruluş hikayesine öncülük eden Can Alüminyum’un 44 yıldır sektörde adından sıklıkla bahsettirdiğini söyleyen Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova, Intermob Fuarı’nda gördükleri ilgiden oldukça memnun olduklarını söyledi. Kaliteli ürün ortaya koymanın günümüz şartlarında bir zorunluluk olduğunu söyleyen Yeşilova, sözlerine şöyle devam etti: “Kaliteli üretimin yanı sıra, ürünlerimizin farkını ortaya çıkararak iş ortaklarımıza üretmiş olduğumuz özel çözümler ile başarıyı yakaladık. Bugün bu fuarda da bunu bizzat gözlemlemiş olduk.”

İBRAHİM AYDIN: “ZENGİN ÜRÜN PORTFÖYÜMÜZÜ KATILIMCILARA SUNDUK”

Can Alüminyum Genel Müdürü İbrahim Aydın, “Yüksek yüzey kalitesine sahip görsel ürünlerimiz ve tasarımlarımız ile sektörde gördüğümüz talep 2006 yılında ‘Sistem Mobicci’ markamızın kuruluşuna sebep oldu. Mobilya sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli alüminyum profilleri ve zengin ürün portföyünü Türkiye’nin pek çok bölgesinde bulunan bayi ve satış noktaları ile müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Intermob Fuarı sayesinde de ulusal ve uluslararası firmalarla bir araya geldik, sektördeki trendleri incelerken, yeni bağlantılar kurma şansı yakaladık.”