Canel Otomotiv IZB Wolfsburg Fuarı’nda

Dünyanın dört bir yanındaki otomotiv tedarikçilerini biraraya getiren IZB Wolfsburg Uluslararası Otomotiv Tedarikçileri Fuarı’nda Canel Otomotiv rüzgârı esti.
 
Alüminyumdan üretilen araç çerçeveleri, port bagajlar, bagaj ve havalandırma kapakları, darbe emicileri, sunrooflar başta olmak üzere ticari ve binek araç sektörüne hizmet veren Canel Otomotiv fuarda binek araçlara yönelik ürünlerini sergilerken önemli iş birlikleri de gerçekleştirdi.
 
16-18 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Wolfsburg şehrinde gerçekleşen fuara Canel Otomotiv adına Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yalçın Yeşilova, Canel Otomotiv Genel Müdürü Umut Özdeş ve Ticaret Müdürü Anıl Köse katıldı. Dünyanın pek çok farklı ülkesinden katılım olan, Türkiye’den ise UİB önderliğinde milli bir katılım gösterilen IZB Wolfsburg’ta otomotiv sektöründeki güncel konular ile ilgili de konferanslar gerçekleştirildi.

UMUT ÖZDEŞ: BİLGİ BARINDIRAN ÜRÜNLERLERİMİZLE OTOMOTİV SEKTÖRÜNE GÜÇ KATIYORUZ

Bilgi barındıran ürünleri, beklentiyi yükselten hizmetlerle birleştirirken, kalıcı üstünlük sağlamayı amaçladıklarını belirten Canel Otomotiv Genel Müdürü Umut Özdeş: ‘IZB fuarı sektör temsilcilerinin bir araya geldikleri önemli otomotiv fuarlarından birisidir. Canel olarak düzenli katılım gösterdiğimiz IZB fuarının bu yıl da daha öncekiler gibi başarılı geçmesini umuyoruz. İçinde bulunduğumuz yıllarda otomotivde süregelen temel kabullerin değiştiği bir dönüşümüne şahitlik ediyoruz ve bu değişimde, umut ve endişeyi, fırsat ve riskleri hiç olmadığı kadar keskin ve iç içe yaşıyoruz. Bu hızlı değişimi sadece sektörün arz yönetimi ve tercihleri değil aynı zamanda siyasal, politik ve sosyal değişimlerin getirdiği talepler de etkiliyor. Dolayısı ile çok bilinmeyenli yüksek rekabet gerektiren bir ortamda sektörün ortak çözümler için bir araya gelmesi önemli. IZB bunu sağlayan fuarlardan birisi, bu vesile ile UIB’e ülke ve şirketlerimize verdiği destekten dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum.’ dedi.

 

 
26.10.2018 Tüm Haberler