Canel Otomotiv Yeni İş Birlikleriyle Gücüne Güç Katıyor

Yenilikçi çözümleri, uzun yıllara dayanan uluslararası rekabet tecrübesi, Türkiye’de ürettiği ürünlerle ve ilklere sahip olması nedeniyle otomotiv sektöründeki yarışta bir adım önde olmayı başaran Canel Otomotiv, yeni iş birlikleriyle gücüne güç katıyor.

31 yıl önce başlayan ticari serüvenine her geçen yıl bir başarı ekleyerek otomotiv sektörünün güçlü isimlerinden olan Canel Otomotiv, otomotivin dev markalarından olan KIA ile yeni bir iş birliğinin ilk adımlarını attı. Binek araç pazarında, dış stil tasarım yetkinlikleriyle öne çıkan Canel Otomotiv, KIA ile bagaj taşıyıcıları ürün grubuyla çalışmaya başlayacak.

Otomotiv sektörüne, bagaj taşıyıcı, darbe emici, alüminyum kaynaklı parça, otobüs çerçeveleri konusunda çözüm sunarak aldığı proje sayısını her geçen gün artıran Canel Otomotiv, özellikle bu projeleri son kullanıcıyı odağına alarak geliştiriyor ve sektöre getirdiği yeniliklerle kalitesini kanıtlıyor. Canel Otomotiv Genel Müdürü Umut Özdeş, üretim süreçleri ve ekonomiye olan katkıları ile ilgili şunları söyledi: “Mühendislik ve Ar-Ge yapılanması ve bu yapılanmadan gelen gücümüzün avantajını kullanıyoruz. Uzun yıllardır benzer ürünleri yapan, güçlü sermayeleri ve iletişim kanalları olan Avrupalı meslektaşlarımızla rekabet ediyoruz. Tüm çalışanlarımız emeklerinin uluslararası başarıları amaçladığının ve uluslararası firmalarla ve oradaki çalışanlarla rekabet edildiğinin farkındalar ve bunu bir motivasyon aracı olarak görüyorlar. Kazanılan her iş başka bir ülkeden getirilen istihdam demek, kazanç demek, paylaşım demek. Tüm çalışanlar biliyor ki bu işi burada yapıp Türkiye’de istihdam sağlayacağız, şirkete ve de ülkeye katkı sağlayacağız.”

04.07.2019 Tüm Haberler