Cansan Alüminyum’a Yeni Soluk

İhracattaki başarısıyla hem yurt içinde hem de yurt dışında sektörde adından sıklıkla bahsettiren Cansan Alüminyum her geçen gün kadrosunu genişleterek gücüne güç katıyor. Cansan Alüminyum’un Almanya ayağı olan Cansan Aluminium GmbH’ta İş Geliştirme Müdürü olarak iş başı yapan Ruediger Theobald kuruma yeni bir soluk katacak.

AlmanyaFrankfurt'ta a faaliyet gösteren Cansan Aluminium Profil GmbH başta otomotiv sektörü olmak üzere solar enerji sistemleri, raylı sistemler, makine endüstrisi, inşaat gibi birçok farklı sektör için alüminyum profil sistemleri ve çözümleri üzerine çalışıyor. Cansan Alüminyum’un Türkiye’de devam eden çalışmalarının yanı sıra yurt dışı ayağında da daha güçlü adımlar atmasını sağlayan Cansan Aluminium GmbH’ta kadro gelişimi de sürüyor. Son olarak metal ve alüminyum alanında 30 yılı aşkın tecrübesi bulunan Ruediger Theobald, yeni pazarlara açılma ve yeni müşterilere ulaşma noktasında kuruma destek sağlayacak.

Cansan Alüminyum çatısı altında İş Geliştirme Müdürü olarak iş başı yapan Theobald yeni görevi hakkında şunları söyledi: “Cansan Alüminyum hem yurt içinde hem de yurt dışında metal sektöründeki en iddialı oyunculardan. Ben de bu kurum çatısı altında görev aldığım süre boyunca Cansan’ın iddiasını yeni müşteriler ile daha güçlendirecek pazar payının artması için çalışacağım.”