Cansan Alüminyum’da 22 Majör Kaizen Başarıyla Tanımlandı

Alüminyuma hayat vererek birçok farklı sektöre girdi sağlayan Cansan Alüminyum, 2021 yılı majör kaizen çalışmalarını tamamladı.

Yeşilova Holding şirketleri arasında yer alan ve dünyanın dört bir yanına gerçekleştirdiği ihracat ile sektöre değer katan Cansan Alüminyum, kaizen çalışmalarıyla da iyileştirme süreçlerine hız katmaya devam ediyor. Çalışanlarının işlerini verimli hale getirmek üzerine proseslerini yürüttüklerini aktaran Cansan Alüminyum Genel Müdürü Selim Güney “Günden güne geliştirdiğimiz üretim standartlarımız, kalite ve sürdürülebilirliği destekleyen projelerimizle sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda da arkadaşlarımızın bizlere sunmuş olduğu; süreçlerimizi iyileştirecek, verimlilik arttıracak ve katma değer sağlayacak tüm çözümler büyük önem taşıyor” dedi.

Çalışma arkadaşlarının performanslarını en üst düzeyde tutan ortamı sağlayarak başarılarını kalıcı hale getirdiklerini de sözlerine ekleyen Güney “Bugün burada Cansan Alüminyum Kaizen Komitesi’nin belirlediği konular ışığında 2021 yılı Majör Kaizen çalışmalarının tamamlayan proje ekiplerimizle bir aradayız. 22 başarılı çalışmayı ortaya koyan arkadaşlarımıza katkıları için teşekkür ediyorum

22.11.2021 Tüm Haberler