Cansan Alüminyum Sektördeki Tecrübesiyle Fark Yaratıyor

Tecrübesi ve donanımı ile sürdürülebilir bir üretim anlayışını benimseyen Cansan Alüminyum, başarılarıyla da yükselmeye devam ediyor.

Dünyada demir ve çelikten sonra en çok kullanılan metal olan alüminyumu 44 yıldan bu yana şekillendirerek sektöre yön veren Cansan Alüminyum, çalışmalarını hızlandırarak yolundan sapmadan ilerliyor. Son olarak Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) kent ekonomisine ışık tutan ‘İlk 250 Büyük Firma - 2018’ listesine 88. sıradan giriş yapan Cansan Alüminyum, sektöründe ise 7. sırada yerini aldı. Gelişen Ar-Ge ekibi ve donanımlı teknolojileriyle tecrübenin harmanlandığı Cansan Alüminyum’da başarı ivmelerini arttırdıklarını aktaran Cansan Alüminyum Genel Müdürü Selim Güney, başarıda sürdürülebilirliğin de önemine değinerek “Cansan Alüminyum olarak her geçen yıl kendimizi geliştirerek sektörümüze katma değer sağlıyoruz. Bunun için ekip arkadaşlarımızla birlikte çok çalışıyor ve gelişen teknoloji ile birlikte tecrübemizi harmanlıyoruz. Bu kapsamda müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına üretimlerimizi en ince ayrıntısına kadar düşünerek gerçekleştiriyoruz” açıklamalarında bulundu.

DAHA İYİ İŞLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Hayata geçirdikleri yapısal iyileştirmelerin, esnek yapılarının ve hızlı karar alıp uygulayabilme gücünün, sağlam temeller üzerine oturtan finansal yapılarının ihracattaki başarılarına yenilerini eklemek için büyük önem taşıdığının altını çizen Güney, araştırmalardan çıkan sonuçlardan memnun olduklarını da belirtti. Güney, “Sektörel daralmanın yoğun olduğu dönemlerde başarı ile çıktığımızı görmek bizi işimizi daha da iyi yapmak kamçılıyor. Başarılarımızdan güç alarak, sektörümüz adına daha da iyi işler yapmak üzerine tempomuzu yavaşlatmadan çalışıyoruz. Bu kapsamda sektördeki başarılarımıza sağladıkları katkılardan dolayı tüm iş arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Cansan Alüminyum, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen “Türkiye’nin ilk 1000 İhracatçısı 2018” araştırmasında yurt içinde ve yurt dışında sektördeki tecrübesiyle ilk 1000 şirket içerisinde sektöründe 40’ıncı, Türkiye sıralamasında ise 840’ıncı olurken, İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği’nin (İDDDM) açıkladığı alanında 100 şirket arasında da 29. sırada yer