Holiday Inn Bursa City Centre Başarıya Doymuyor

2017 yılından bu yana Bursa’nın merkezinde hizmet veren Holiday Inn Bursa City Centre, başarılarıyla göz doldurmaya devam ediyor.

Yeşilova Holding şirketlerinin turizm kanadını temsil eden Holiday Inn Bursa City Centre, 2019 yılını başarılarla kapattı. Seyahatseverlerin otel tercihlerini belirlemeye yönelik yapılan ankete göre, genel misafir memnuniyetini tam puan ile tamamlayan Bursa City Centre aralık ayında Avrupa Bölgesi’ndeki 289 IHG oteli arasında en başarılı Holiday Inn markalı otel oldu. Hizmet sektöründe çok kısa süredir bulunmalarına rağmen misafir memnuniyet oranlarının pek çok farklı platformda yüksek olduğunu vurgulayan Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Üyesi Nezihe Yeşilova, “Otelimizi kurmaya karar verdiğimiz andan, bugüne temel stratejimizi misafir memnuniyeti üzerine kurduk. Otelin fiziksel imkanları bir misafirinizin sizi tekrar tercih etmesi için geçerli bir sebep yaratmıyor ama iyi bir hizmet alması aranızdaki bağı güçlendiren önemli bir anahtar. Diğer yandan Bursa her yönüyle bize ilham veren bir şehir, misafirlerimizin buradan ayrılırken en güzel anılarının içinde olmayı önemsiyor, her defasında bizi tercih ettikleri için de en büyük ödülü onlardan alıyoruz” dedi.

Misafir memnuniyetinin artık otel seçimlerinde temel ilkelerden biri haline geldiğine dikkat çeken Operasyon Müdürü Sami Sarpkaya “Yapılan değerlendirmeler sonucu tam puanlık bir başarı sergilemek Holiday Inn Bursa City Centre ailesi olarak bizleri daha da güzel işler yapmaya sevk ediyor. Çünkü yaptığımız iş bir hizmet işi, tamamen memnuniyete dayalı. İşimizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin de başlangıcı, her pozisyondan çalışanlarımızın bu hedefe inanmalarından geçiyor. Misafirlerinden aldıkları hem pozitif hem de negatif geri bildirimleri de iyi şekilde analiz ettiklerini ifade eden Sarpkaya, “Açıldığımız günden bu yana bizleri tercih eden tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Onlardan aldığımız geri dönüşler ile her zaman daha iyisi için çalışıyor, kendimizi sürekli geliştiriyoruz” ifadelerini kullandı.

“BURSA’DAKİ EVİNİZ”

Bursa’nın tek “Open Lobby” konseptli oteli olan Holiday Inn Bursa City Centre, 120 odası, gün ışığı alan 80 kişilik üç toplantı salonu, dünya mutfaklarını tadabileceğiniz bir restoran, yorgunluğunuzu atabileceğiniz panoramik çatı katı ile size ve ailenize eşsiz bir konaklama deneyimi sağlıyor.