Yeşilova Ailesi Büyüyor

44 yıldan bu yana Bursa ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan Yeşilova Holding ailesi yeni çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor. İki ayda bir düzenlenen oryantasyon programıyla farklı lokasyonlardaki Yeşilova şirketlerinin, üretim bantları ve iş süreçlerini yakından öğrenme fırsatı yakalayan yeni çalışanlar, hep birlikte keyifli bir gün geçirdiler.

 Yeşilova Holding ve bağlı şirketlerde yeni görevlerine başlayan çalışanların kuruma ve işe adaptasyon süresini kısaltma amacıyla yapılan oryantasyon gezisinde tüm şirketleri gezerek üretim prosesi hakkında bilgi alan çalışanlar aynı zamanda da Yeşilova Holding’in kurum kültürü hakkında bilgilendirildi. Cansan Alüminyum’un başlangıç rotası olarak seçildiği oryantasyon programı Yeşilova Holding İnsan Kaynakları Sorumlusu Elif Nur Akınet’in şirketleri tanıtan detaylı sunumuyla başladı. Sunumun ardından herkesin cep telefonları aracılığıyla katılabildiği bilgi yarışmasıyla sunumda anlatılanlar pekiştirilirken, yarışmanın ardından fabrika hakkında bilgilendirmeler yapıldı.  

 Turun ikinci durağı Can Metal olurken, sırasıyla Canray Ulaşım, Can Alüminyum NOSAB Şube, Holiday Inn Bursa City Centre, Can Alüminyum Merkez Ofisi ve Canel Otomotiv’de yetkililerden detaylı bilgiler alan çalışanlar, tüm süreçleri de yerinde görme imkanını yakaladı.

“İş Birliği & Sinerji” mottosuyla birbirlerinden güç alarak çalışmalarını yürüten Yeşilova Holding ailesine katılan çalışanlara günün anlam ve önemine ilişkin küçük bir hediye de takdim edildi.