Yeşilova Holding Yönetim Kurulu’ndan Cansan GmbH’a Ziyaret

Alüminyum sektöründe adından başarılarıyla söz ettiren Yeşilova Holding, geçtiğimiz yıl Cansan Alüminyum’u Avrupa pazarına yakınlaştırmak amacıyla Almanya’da kurulan şirketi Cansan GmbH’a ziyarette bulundu.

1975 yılından bu yana alüminyumu kullanarak birçok sektöre nitelikli çözümler sunan Yeşilova Holding’in şirketleri arasında yer alan Cansan Alüminyum, hem yurt içi hem de yurt dışında gerçekleştirdiği çalışmalarla başarı standartlarını yükseltiyor. Cansan Alüminyum’un Almanya ayağı olan ve Frankfurt’ta faaliyet gösteren Cansan Aluminium GmbH’ı ziyaret eden Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yalçın Yeşilova son çalışmalar hakkında İş Geliştirme Müdürü Ruediger Theobald’dan bilgiler aldı. Otomotiv sektörü başta olmak üzere solar enerji sistemleri, raylı sistemler, makine endüstrisi, inşaat gibi birçok farklı sektör için alüminyum profil sistemleri ve çözümleri üzerine çalıştıklarını ifade eden Theobald, Cansan GmbH’ın yeni müşteriler ile yakalanan iş birliği süreçlerini aktardı.

Yeni pazarlar oluşturulması noktasında müşterilere yakınlığın kuruma çok büyük katkıları olduğunu aktaran Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova “Sayın Theobald ile yürüttüğümüz süreçlerde olumlu gelişmeler yaşıyoruz. Kendisi metal ve alüminyum alanındaki 30 yılı aşkın tecrübesi ile bu konuda çok detaylı çalışmalar sergiliyor. Dolayısıyla hem sektöre hem de bölgesel pazara hakim. Başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz” dedi.

Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yalçın Yeşilova ise yurt dışına açılmak isteyen firmaların yurt dışı ayaklarının sağlam olması gerektiğinin altını çizerek “Türkiye’de Cansan Alüminyum olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmaların yurt dışında daha sağlam temsil edilmesi bizler için önemli. Bu konuda Cansan Aluminium GmbH’a büyük görevler düşüyor, gerçekleştirilen çalışmalar tecrübe ile birleşince de başarı kaçınılmaz oluyor” ifadelerini kullandı.

İş Geliştirme Müdürü Ruediger Theobald, Yönetim Kurulu’nun gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Yönetim Kurulumuz desteklerini çalışmalarımızda hiç esirgemiyorlar, çok hızlı geri dönüşler alabiliyoruz. Bu kapsamda kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.