Yeşilova İnsan Kaynaklarında Yeni Nesil Uygulamalar

Çalışan odaklı yaklaşımı ile endüstriyel alanda fark yaratan uygulamaların merkezi haline dönüşen Yeşilova Holding, insan kaynaklarında da yeni nesil dijital uygulamaları devreye alarak insan kaynakları süreçlerine değer katmaya devam ediyor.

Değişen dünya düzeni ile insan kaynakları uygulamalarının da değiştiğini belirten Yeşilova Holding İnsan Kaynakları Müdürü Miraç Polatlı, yeni nesil insan kaynakları uygulamalarına yönelik çalışmalar yapıldığını belirtti. Polatlı, “Endüstriyel alanda faaliyet gösteren firmalarımızda insan kaynakları süreçlerimizi gözden geçiriyor ve yeniden tasarlıyoruz. Bu kapsamda da süreçlerimize yeni insan kaynakları uygulamalarını entegre ediyor ve süreçlerimizi dijital alana taşımak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Endüstri 4.0 devrimi ile şirketlerde dijital dönüşümün önem kazandığına değinen Polatlı, “Teknolojinin her geçen gün artmasıyla şirketlerde süreç ve proseslerde ciddi bir dönüşüm söz konusu. Genç arkadaşlarımızı da şirketlerimize dahil etmemiz ile birlikte Yeşilova Holding İnsan Kaynakları olarak süreçlerimizi ve çalışanlarımıza etki eden proseslerimizi geliştiriyor, dünyanın değişimine ayak uydurarak dijitalleştiriyoruz” dedi. Yetenekli ve istekli bir ekibe sahip olduklarını da sözlerine ekleyen Polatlı, "Çalışan deneyimi tasarımı ile çalışanlarımıza dokunduğumuz her alanda iyileştirmeler yapıyoruz. Açık iletişimin önemini sürekli yineliyor, çalışma arkadaşlarımızı dinliyor ve kendilerini rahatça ifade edebilecekleri ortamlar sunuyoruz" dedi. Ayrıca eğitim odaklı çalışmalara da ağırlık verdiklerini aktaran Polatlı, “Çalışanlarımızın gelişimine katkı sağlayan online eğitim platformumuzu devreye aldık, çalışanlarımız telefon uygulamasından veya bilgisayar üzerinden eğitimlere kolayca ulaşım sağlayabiliyorlar. Aday değerlendirme süreçlerimizde de Online Değerlendirme Merkezi uygulamamızı aktifleştirdik. Bu sayede pozisyona en uygun adayı istihdam etmeyi hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

30.12.2021 Tüm Haberler